A legkiválóbb mezőgépész tanulók csapnak össze Kenderesen

SZKTOV Kenderes 2017

Március 29-31. között rendezik a Mezőgazdasági gépész Szakma Kiváló Tanulója Versenyt (SzKTV). Az idei évben Kenderesi Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium nyerte el a rendezés jogát.

A kenderesi döntőben az írásbeli selejtező fordulón továbbjutott legjobb 24 versenyző méretteti meg magát. A versenyen szóbeli és gyakorlati feladatokkal kell megbirkózni.

A döntős 24-ek közül a legjobb eredményt elért tanulók szakmunkás bizonyítványt kaphatnak.

A résztvevők közül többen a MEGFOSZ és az Agro Napló által szervezett MezőgépÉSZek vetélkedőben is részt vettek. Jó versenyzést kívánunk!

A döntőbe jutott versenyzők és iskolák:

 
FM Kelet-magyarországi Agrár-szakképző Központ Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégiuma
6440 Jánoshalma, Béke tér 13.
1 Hunyadi Ármin  
2 Horváth Imre   
     
Vay Ádám Gimnázium, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
4561 Baktalórántháza, Naményi út 7.
1 Fodor Miklós Dániel  
2 Miklós Gábor  
3 Kiss Tibor Bence  
     
FM ASzK – Pétervásárai Mezőgazdasági Szakképző Iskolája és Kollégiuma
3250 Pétervására, Keglevich út 19.
1 Bartók Tamás  
2 Zay Ferenc  
     
Kenderesi Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
5331 Kenderes, Szent István út 27.
1 Papp Károly Dávid  
     
Mezőkövesdi Széchenyi István Katolikus Szakképző Iskola
3400 Mezőkövesd Gróf Zichy János út 18.
1 Tari Patrik  
     
Tokaji Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
3910 Tokaj Tarcali út 52.
1 Varga Péter  
     
Dr. Entz Ferenc Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium Eötvös József Szakképző Iskolája és Kollégiuma
8111 Seregélyes, Fő u. 278.
1 Varga Zsolt  
     
Széchenyi István Mezőgazdaság és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
4220 Hajdúböszörmény, Radnóti u. 3.
1 Oláh Antal  
     
Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
6500 Baja Szent Antal utca 96.
1 Eszik Szilárd  
     
Pápai Szakképzési Centrum Reguly Antal Szakképző Iskolája és Kollégiuma
8420 Zirc, Alkotmány u. 16.
1 Varga Győző  
2 Polgár Csaba  
     
Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakképző Iskola
9300 Csorna, Kórház u. 28.
1 Vida Tibor  
2 Kaltsits Márk  
     
FM DASzK Vépi Középiskolája, Mezőgazdasági Szakképző Iskolája és Kollégiuma
9751 Vép Szent Imre u. 36-38.
1 Kovács Zsolt  
2 Herman Bálint  
     
Galamb József Mezőgazdasági Szakképző Iskola
6900 Makó, Szép utca 2-4 sz.
1 Szügyi Balázs  
     
Gál Ferenc Főiskola Békési Szakképző Iskola Gimnázium és Kollégium
5630 Békés, Hőzső u 39.
1 Képe Tibor Dániel  
     
Kétegyházai Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
5741 Kétegyháza, Gyulai út 6.
1 Poljovka Kristóf János  
     
Baross László Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
4700 Mátészalka Baross L. u. 12-14.
1 Kiss Imre  
     
Széchenyi Zsigmond Mezőgazdasági Szakképző Iskola
8734 Somogyzsitfa, Ady E. u. 8.
1 Horváth Csaba  

forrás: https://agronaplo.hu